Shitet parcela mbrapa hotel Emeraldit

Shitet nga: Lagje "LEONA" 09 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: prishtin lagje leona mbrapa hotel Emeraldit
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Lagjja "LEONA" ne Qagllavic - shiten troje te urbanizuara me infrastrukture te plote ( rryme , uj , kanalizim ) Trojet gjenden afer auto-sallonit "Endriti" dhe hotel "Emerald" per me shume informata na kontaktoni ne nr : 044294396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim