Shitet parcela ne Bernice te Eperme

Shitet nga: Armir Osmani 23 Nën 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Adresa: Prishtine - Fshati Bernice e Eperme
Komuna: Prishtinë
Shitet parcela prej 18.11 ari per banim me infrastruktur te kompletuar , e rrethekuar dhe me shtepi vetem ndertimi i vrazhd deri ne kulm me madhesi prej 250 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim