Shitet pllaci me 4.5 ari ne lagjen marigona 3

Shitet nga: Shitet 27 Krr 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet pllaci me siperfaqe 4.5 ari ne lagjen Marigona 3 ne Cagllavice- Llapnaselle (afer fushes se golfit ) me infrastrukture ( energji elektrike,uje,ndriqim) afer rruges.Pllaci eshte i pershtatshem edhe per shtepi dhe per lokal apo magazine.
Kontakti:
045/557-600
045/644-001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim