Shitet pllaci prej 6 ari (607m2) në Çagllavicë

Shitet nga: Shpetim 09 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Sipërfaqe: 607 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet pllaci prej 6 ari (607m2) ,në Çagllavicë afër Media Qendrës . Pllaci ka infrastrukturë në ndërtim e sipër ( rrugë , ujësjellës&kanalizim dhe rrymë ).

Çmimi - 95€/m2 ( 9 500€/ari)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim