Shitet pllaci

Shitet nga: dreni 22 Pri 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Adresa: Llapnasell
Sipërfaqe: 10 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet pllaci 10 ari ne Llapnasell pllaci eshte I rrethuar me rrethoj, ka kanalizim, ujesjelles , Bunar, pllaci ka ne dy anet para dhe anashe rrugen eshte shume I pershtatshem per ndertim, banim etj. pllaci gjendet ne fshat te banesat e medhaja.
Pronari Shqipetar perkthim I menjehershem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim