Shitet sana dhe kashta me cmim te volitshem

Shitet nga: Fadili 07 Jan 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Fushë
Komuna: Prishtinë
Shiten me cmim te volitshem 2500 dujë sanë dhe 1500 kashtë.

Cmimi sipas marrveshjes.
049666330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim