Shitet toka

Shitet nga: Sedat Beka 02 Dhj 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 231 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet toka ne lagjen Emshir.
Toka ka sipërfaqe prej 231m/2 dhe gjendet afër shkollës "7 Marsi".
Toka ka mundesi ndrrimi me banese Mati 1.
Kontakti: 044 681 365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim