Shitet toka 75.56 ari ne Prishtine

Shitet nga: ##### 22 Nën 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet toka prej 75.56 ari ne prishtin me nr te parceles 00426-0 ara gjendet ne lagjen kodra e trimav ne Prishtine afer shpijv te pasulav ara gjindet ne rrugen kryesore kjo rrug te lidh me rrugen e Orlloviqit e cila ka dalje ne maxhistralen Prishtin - Mitrovic ara ësht ne emrin tim dhe perkthehet brenda dites pres bleres serioz mund te kontaktoni ne nr e telefonit edhe ne viber +38649106190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim