Shitet toka 75.56 ari ne prishtin

Shitet nga: xxxxx 03 Gsh 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet toka prej 75.56 ari ne prishtin me nr te parceles 00426-0 ara xhindet ne laxhen kodra e trimav ne prishtin afer shpijaiv jte8 pasulav ara xhindet ne rrug kryesore kjo rrug te lidh me rrugen e orlloviqit e cila ka dalje ne maxhistralen prishtin mitrovic ara ësht ne emnin tim dhe perkthehet brenda dites pres blers serioz mund te kontaktoni ne nr e telefonit edhe ne viber +38649106190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim