Shitet toka ne Bardhosh

Shitet nga: Lurian Kasumaj 06 Dhj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Adresa: Bardhosh
Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet toka ne bardhosh. Toka gjindet ngjitur me fabriken e mishit dhe prane rruges.
Madhesia deri ne 1 hektar e 80 ari.

Cmimi i volitshem 1500 €

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim