Shitet toka ne Zllash

Shitet nga: Rrustem 11 Nën 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Hajvali
Komuna: Prishtinë
Shiten 12 hektare toke dhe 3.70 hektare male ne fshatin Zllashe (afer Mramorit). Toka gjendet afer antes te Ipkos dhe Vales. Ku ka qene KFOR-i Suedez ma heret.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim