Shitet toka ne magjistralen Prishtinë-Ferizaj t

Shitet nga: HOLDING Dje 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
-Shitet toka ne magjistralen Prishtinë-Ferizaj te -fakullteti FAMA 70 ari
-Toka eshte 100 metra prej rruges kryesore
-Toka posedon dokumentacion te rregullt dhe ka -infrastruktur si uj rrym rrug etj...

Qmimi 3000 euro per ari i diskutueshem


Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme ,
ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i agjensioniholding@gmail.com
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
tel +37744521055 &
+37744595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim