Shitet toka

Shitet nga: Sadik Dobraj 24 Nën 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Adresa: Graqanic
Sipërfaqe: 1235 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes token prej 1 hektar e 23,5 ari me madhesi prej 307 metra e gjat dhe 46 metra e gjere. Toka gjindet ne Graqanic, afer mahalles se re Marigona.

Toka ne foto eshte pjesa e gjat e para vertikale e ndritshme, me numer 307.231.

Qmini eshte 3 500 Euro per ari. Qmimi mund te diskutohet.

Toka me perkete mua me gjith dokumentacion ne kommun poashtu edhe ne kataster.

Telefonatat mund te behen edhe ne Viber.

E mirepres telefonaten e juaj.
Me nderime
Sadik Dobraj

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim