Shitet toke ne shqiperi ne plazhin e spillese

Shitet nga: Spille 20 Nën 05:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Adresa: Okazion shitet ne shqiperi ne plazhin e spilles
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet 1 000 m toke ne shqiperi ne plashine e spillese ne kavaje.
Toka eshte certifikate te hipotekuar.
Toka eshte vetem 100 m large bregut te detit.
Toka eshte katrore e gateshme per cdo lloje biznesi ku munt te shfrytezosh dhe reren perpara saje shazllone,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim