Shitet trolli 3 ari

Shitet nga: Lavdim 02 Mar 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Adresa: Veterrnik
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trolli prej 3 ari, toka eshte ne pozicion shume te mire per ndertim te shtepise,trolli gkendet ne lagjen Qendresa , hyrjen nga mbrapa BauMarket dhe ne pritje te rruge lidhese direkt nga emshiri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim