Shitet trolli me shtepi ne Bardhosh

Shitet nga: Liridon 20 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trolli me 6 ari se bashku me shtepi ne BARDHOSH (PRISHTINE).Trolli gjendet perballe xhamise shume afer autoservisit'POTERA'dhe shume afer rruges kryesore dhe eshte shume i pershtatshem per Biznes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim