Shitet trolli ne lagjen Emshir

Shitet nga: Florian Berisha 21 Nën 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet trolli ne lagjen emshir me siperfaqe 5 ari ,posedojm dokumentacion list poseduese kopje plani si dhe infrasteuktura eshte komplet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim