Shitet trolli urgjent ne prishtin

Shitet nga: shkelzen 05 Dhj 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Adresa: Shitet trolli urgjent ne prishtin
Sipërfaqe: 3,30 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Trolli sgitet urgjent afer shkolles ilmi rakovica k.trimav trolli i ka kanalizim uj24 h dhe energji elektrike dokomentat ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim