Shitet trualli 47 ari e 30 m ne Brezovice

Shitet nga: Xhelal Ahmeti 05 Tet 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli 47 ari 30 m ne Brezovice pergjate rruges . I pershtatshem per pushime , vikende, restaurante, hotelieri dhe biznese te tjera Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim