Shitet trualli 8 ari e 75m

Shitet nga: Shyqeri Shala 01 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shitet trualli 8ari e 75m-Emshir
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Trolli gjendet ne rrugen e Terminalit Doganor tek spitali Medikus.Infrastruktura:Kanalizim,rryma,rruga e shtruar me katror dhe ansor ndrqimi .Rruga tre Deshmoret 400 prej Terminalit Doganor(ish Amortizeret).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim