Shitet trualli 9 ari, Prishtina e re

Shitet nga: ceti 10 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 888 EUR

Adresa: Shitet trualli
Sipërfaqe: 874 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne Lagjen Prishtina e re,afer fshatit nderkombetar,trualli posedon te gjith infrastrukturen,qmimi me marveshje dhe shum i volitshem,presim bleres serioz, kontaktoni ne nr;044665469 dhe 044179764
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim