Shitet trualli me siperfaqe 4.40ari

Shitet nga: mi 13 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Për vendbanimin: Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes truallin përballë fshatit evropian në Hajvali me sipërfaqe 4.40 ari.Ka leje ndërtimi dhe ka dokumentacionin posedues meq rast përkthimi i truallit mund të bëhet menjëherë.Për më shumë informata mund të kontaktoni në:+4798449745 dhe 044-844-784.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim