Shitet trualli ne Brezovice

Shitet nga: Xhelal Ahmeti 13 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli 47 ari e 10m ne Brezovice pergjate rruges, i pershtatshem per pushime, vikende, restaurante dhe veprimtari te tjera hotelierike, cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim