Shitet trualli ne Sofali, Prishtine

Shitet nga: besim 07 Gsh 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Adresa: Sofali, Prishtine
Sipërfaqe: 357 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Trualli eshte 3.57 Ari. Ka pamje fantastike kah Germia dhe kah qyteti.
Ka rruge dhe infrastrukture (uje, kanalizim...).
Eshte i rrethuar me shtepi individuale, ndertime te reja.

Cmimi i negociueshem. Mundesi nderrimi me toke ose banese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim