Shitet trualli ne afersi te hotel Princi i Arberit

Shitet nga: Isa 22 Gsh 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: Kodra e Trimav
Sipërfaqe: 13500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Trualli ka siperfaqe prej 13500m2 - 13.5ari. Mund te ndahet edhe ne parcella nga 3-4 Ari. Trualli eshte i pershtatshem per .ndertim dhe posedon dokumentacion te rregullt. trualli gjendet ne afersi te hotel Princi i Arberit ne lagjen kodra e Trimav - Vranjevc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim