Shitet trualli ne hajvali 9 ari

Shitet nga: Agjensioni Demiri Sot 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 890 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli në Hajvali // Kodi: PA03
►Sip: 9 ari
►Adresa: Te banesat e Pacollve pas pompës Mili, shif në foto.
►Lokacioni: https://goo.gl/maps/c9oHTnqzdzacEwbC8
►Infrastruktura: Uji, Kanalizimi, Rryma, Interneti, Rruga me kocka
►Rruga është qorrsokak, pa dalje, rrjedhimisht nuk ka qarkullim të makinave, përveç banorëve. Pra është e qetë dhe e përshtatshme për të jetuar.
►Çmimi: Sipas marrëveshjes.

Kontakti: 045 117 118
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim