Shitet trualli prej 13.5 ari te Princi i Arberit

Shitet nga: Isa Dje 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli prej 13 ari te Princi i Arberit ne Lagjen Kodra e Trimav. Trualli posedon dokumentavion te rregullt dhe mund te ndahet edhe ne parcella nga 3-4 ari. Çmimi 4800/ari. Per personat e interesuar cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim