Shitet trualli prej 30Ari në lagjen PRISHTINA E RE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 17 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtina e Re
Sipërfaqe: 3000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli prej 30Ari në lagjen PRISHTINA E RE.
Trualli gjendet në mes të Pallatit të drejtësisë dhe Fshatit AMERIKAN.
Trualli mund të shitet edhe në pjesë të ndara 10-20 ose komplet 30Ari.

Çmimi sipas marreveshjes.

ID e shpalljes: 60011

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim