Shitet trualli

Shitet nga: Bahri gashi 22 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes truallin në vend të përshtatshëm për biznes që gjendet në magjistralen Prishtinë-Ferizaj në km e 7 afës Xellës.
Trualli i ka 1.08 ha me çmim 2950 €
Të lajmërohen vetëm ofertat serioze dhe konkrete.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim