Shitet

Shitet nga: Driton Ruhani 01 Sht 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet toka urgjent ne fshatin Prapashtic prej 46ari vend shum i pershtatshum per vila dhe i mbjellur me pem perkthim i menjehershum i dokumentave bejm edhe ndrrime me vetura me banesa ne fushkosov prishtin lagje spitalit qmimi per ari osht 300Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim