Shiteten tokat ne Prishtin dhe Lipjan

Shitet nga: fm 18 Pri 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Adresa: Shiter toka ne veternik qe eshte per ndertim te la
Sipërfaqe: 7500 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
1.Shitet toka ne veternik 75ari esht per ndertim te lart,toka gjindet mes hotel veneres dhe restoran ariut. 2.Shitet toka 95ari te rrethi ne qakllavic me dalje ne rrethrrotollim. 3.Shiten 81 ari ne Lipjan qe ndodhen ne mes te qendres se lipjanit dhe ETC-se.toka esht per ndertim te lart. 4.Shiten 90 ari perball Cement Plusit qe ka dalje ne magjistralen Lipjan-Prishtin. 5.Afer Cement Plusit shiten tokat me siperfaqe 8 Hektar,4 Hektar,10 Hektar ,2 Hektar 6.Afer udhkryqit te Janjeves ne magjestralen Prishtin-Ferizaj shitet toka prej 2hektaresh ka dalje ne magjeistrae. 7.Shiten 102 Hektar tokë qe ndodhen ne magjistralen Klinë-Pejë. 8.Shiten 4 banesa qe ndodhen ne Ulpian perball
kishes katolike,Banesat kan pamje prej parkut te fontanes dhe rruges. Kemi toka dhe banesa per shitje edhe pjes te tjera. Nr Kontaktus 049-584-444&044-584-444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim