Shtëpi dhe Troje për Shitje dhe Qiradhënje -N.SH..

Shitet nga: AKS AGENCY 06 Krr 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim dhe leshojme me qera shume Shtepi , Troje , Banesa ne : LAGJA NIC, NE QENDRESE TE ARIU- REZONANCA Veternik, NE KALABRI E SHUME VENDE TJERA.,
troje ne Prishtine, Lagj

Per shitje ne KASTRIOT

1.Shitet shtepi-banesa ne Kastriot sip 74m2 ne shfrytezim 6 ari, nje oborr i rregulluar bukur.
Banesa komplet e meremetuar dhe e mobiluar.
Çmimi 48 000 euro i negociueshem .
Lokacioni rr.Xheve Lladrofci zona urbane afer stadionit Agron Rama .

2.Shitet shtepia prej 80m2, me objekt ndihmes 60 m2, e renovuar komplet.
Posedon oborr me sip. 7 ari,i rregulluar bukur me dy pushimore, prone private, e rrethuar ne te trija anet me rruge.
Çmimi : 78 000 euro.
Lokacioni rr.Xheve Lladrofci zona urbane afer stadionit Agron Rama.

3.Shitet shtepia sip 350m2 me nje sip. te truallit prej 20ari, ku 10 ari jane te lira per ndertim.
Lokacioni rr. Shaban Polluzha, perball stadiumit " Agron Rama ".
Munde te perdoret edhe per nevoja komerciale.
Shtepia eshte komplet e banueshme
Çmimi : 205 000 euro i negociueshem .

4.Shiten dy shtepi ne lagjen fidanishte ( rasadnik ) rr Fahri Fazliu te trafoja.
Njera shtepi eshte me etazhitet b+1, dhe njera perdhese me nga 10 ari truall, komplet 20 ari truall oborri i rrethuar mire.
Shtepite kane nevoj per renovim
Çmimi 70 000 euro .

5.Shiten dy shtepi ne lagjen " Nje maji " tek Kosova B, lagje urbane.
Njera nje kateshe ndersa tjetra dy kateshe me oborr te bukur me sip. 10 ari
Dokumentacioni ne rregull
Çmimi : 59 000 euro .
Shtepite mund te shiten edhe ndarazi.

6.Shitet shtepi-banesa te ish shtepia e shendetit ne Kastriot, perball ish Qendres Teknike.
Siperfaqja e shtepise-baneses eshte 60 m2 e cila eshte e rregulluar bukur, ndersa siperfaqja e oborrit ne shfrytezim eshte pese ari.
Dokumentacioni ne rregull.
Çmimi 25.000 euro .

7.Shitet trualli ne rr. "28 nentori" rruge e cila lidhet me rrugen Hasan Prishtina dhe rrugen Agron Rama.
Trualli ka dalje ne rr. "28 nentori" me mbi 20 metra.
Siperfaqja e truallit 10 ari, toke ndertimore.
Çmimi 39.000 euro.

9.Shitet shtepia ne rrugen Deshmoret e Sibofcit e cila lidhet me rrugen qendrore te trafostacioni tek Retkoceret.
Shtepia ka gjithsej 12 ari.
Shtepia kryesore 174 m2 me etazhitet P+NK, shtepi kjo e rregulluar mjaft bukur.
Objekti ndihmes ka sip. 70m2 me nje depozite te ujit ne oborr prej 30.000 litra.
Oborri ka form katrore dhe eshte i rregulluar shume bukur.
Çmimi 105.000 euro.

8. Shitet trualli me nje shtepi te vjeter ne r..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim