Shtëpi me 30 ari truall

Shitet nga: Xhavit 05 Mar 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Tokë&Shtëpi
Sipërfaqe: 30000 m2
Komuna: Prishtinë
Shes shtëpi me 30 ari truall bëjmë dhe ndarjen e 10 ose 20 ari ka infrastrukturë të plotë gjindet në fshatin Bardhosh vendi gjendet 100m posht Albi Market të interesuarit kontaktoni në numrin 044-164-641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim