Shtall per lope, shtall per dele, viqa, ferm per..

Shitet nga: HB&Kuçi 02 Pri 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejme projektimin e objekteve ekonomike,
shtallave per lope qumshtore , shtallave per rritjen e viqave , shtalla te deleve,ferm te pulave ,hangareve te ndryshem,
si dhe te gjitha objekteve ekonomike qe kerkohen per grande qeveritare ose per grande ne organizata jo qeveritare .

Projektet behen , duke i plotesuar te gjitha kriteret per marrjen e grandit nga organizatat perkatese.

per me shum na kontaktoni ne
044/692 424 (+viber) , 049/213 115
044/622187 (+viber)


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim