Shushic 50 ari

Shitet nga: muhamet 07 Pri 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
merrug 6 metra buz rruge asht si livadh ka dhe druj per vikendic shum bukur ja vlen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim