T4 Shitet toka në Zllatar, restarurant Panorama

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni UNION Sot 07:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

10 500 EUR

Sipërfaqe: 1100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli në Zllatar afër Restaurant Panorama.
Shumë afër rrugës kryesore, ka casje në ujë, rrymë, kanalizim.
Ka sipërfaqe prej 11 ari me formë katrore, nuk parcelizohet dhe ka fletën posedusese!

Qmimi për ari:10500 euro
T4

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim