TOJE NE BREZOVIC

Shitet nga: Megi 09 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes troje ne Brezovic, trojet jane ne vende te ndryshme dhe me siperfaqe te ndryshme te pershtatshme per ndertimin e vilave dhe me qmime te voliteshme.
Per qdo informat mund te me kontaktoni ne numrin 045 525 084.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim