TOKË 66 ARI PERBALL LAGJES " KALABRIJA"

Shitet nga: ZENA 17 Gsh 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
▬SHITEN 66 ARI PERBALL LAGJES" KALABRIJA" PRISHTINE,
☻VENDI ESHTE NE ANEN E DJATHT TE LUMIT "PTISHTEVKA".
☻VENDI GJENDET NË MES "MEDIKUS" DHE AUTOSTRADES
♥ VENDI KA RRUGË..

☻☻ QMIMI: I VOLITSHEM.....4000 euro per 1 ari FIX

☻TEL: 049/629 945
☻ TEL:049/820 261 DHE +386 49 524 660 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim