TOKA NE GLLOGOVIC PRISHTIN

Shitet nga: bajram 13 Pri 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
TOKA esht ne komun te prishtines ne fshatin Gllogovic. tokë jan 3.5 HEKTAR . toka e ka ujin rrymen dhe e ka asfalltin, për më shum na telefononi në 044-456-222 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim