TOKA NE MATIQAN

Shitet nga: Prishtina e Re Dje 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Adresa: MATIQAN
Sipërfaqe: 15000 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET TROLLI NE MATIQAN PREJ 15 ARI ME DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE ME GJITH INFRASTRUKTUREB SHUM I PERSHTATSHEM PER BANIM
PARCELA ESHT PRON E SHIPTARIT DHE KA GJITHSEJ 15 ARI ME MUNDSI NDARJE EDHE NE PJES ME TE VOGEL
QMIMI :12MI EURO ARI I DISKUTUSHEM
NA KONTAKTONI PER ME SHUM HOLLSI..
TEL:044889854/049889854
viber+37744889854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim