TOKA NE Preoc Lepine

Shitet nga: Habib 14 Jan 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Komuna: Prishtinë
Shea urgjentisht 1.4 hektar tok afer residences marigona ne lepine.toka asht me rrug katasttrale dhe shum e pershtatshme per aktivitete bujqsore,sidomos MJEDRA.nje pjes e pranojm edhe vetura,apo naj banes.,qmimi 790 euro per ari,toka asht ne emrin tim dhe perkthehet menjeher,045 853 887....ose 049 87 44 31
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim