TOKA NE SHITJE LLUKAR - PRISHTINE

Shitet nga: Driton 27 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET TOKA NE FSHATIN LLUKAR, NE RRUGEN KRYESORE E PERBERE NGA NJE SIPERFAQE PREJ 85.28 ARI NE PERGJITHESI OSE

ME MUNDESI QE PJESA E CILA GJENDET ME BALLË NE RRUGEN KRYESORE KA SIPERFAQE PREJ 32.73 ARI MUND TE SHITET VETEM, POASHTU

PJESA TJETER ME SIPERFAQE PREJ 52.55 ARI MUND TE SHITET E VETEM.

TE DY PLLACET KAN QASJE NE RRUGE DHE KAN PAMJE SHUM TE MIRE MBI BJESHKET PER BALLË.
PLLACI NE RRUGEN KRYESORE, POASHTU TJETRI KAN RRUGE NGA 2 ANË

CMIMI ESHTE ~4.000 EURO PER 1 ARI

PER NEGOCIATA DHE MUNDESINE E PAGESES MUND TE BISEDOHET ME VONE.

TEL.
+377 (0)45 537 200 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim