TOKA NE SHITJE HAJVALI

Shitet nga: sefer 16 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKA NE SHITJE HAJVALI -
SHITEN 60 ARI TOKE NE HAJVALI ME MUNDESI NDARJE NGA -20 -- 30- 40- ARI DHE SIMBAS NEVOJE DHE DESHIRES QMIMI VETEM 3000 EURO PER ARI ., PRANOJ EDHE KOMPENZIM NDONI BANES NE PRISHTIN APO NDONI VETUR ARA GJENDET AFER UJSJELLSIT IBER LEPENC NE HAJVALI . NA KONTAKTONI NE -TEL.-VIBIER-044-668-028-TOKEN MUND TA GJENI EDHE VET NE google maps ME KET NUMER
42.605596, 21.169920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim