TOKA PREJ 2HA E 60ARI TE RRETHI ARBERISE ME DALJ..

Shitet nga: Prona PLUS Sot 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TOKA PREJ 2HA E 60ARI TE RRETHI ARBERISE ME DALJE NE RRUGEN MAGJISTRALE PRISHTINE – MITROVICE.


ÇMIMI-20,000€/ARI

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim