TOKA SHITET - Arberi (Shkabaj)

Shitet nga: sami 19 Pri 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet tokë në Arbëri,konkretisht në kilometrin e I-rë të magjistrales Prishtinë-Mitrovicë.
Toka ka dokumentacion të rregulltë, është e urbanizuar dhe është në emrin tonë prej viteve 60-ta. Shitet nga pronari. Eshtë e përshtatshme për të gjitha veprimtarit biznesore e sidomos pë hapjen e ndonjë pompe të benzinës me objekte përcjellëse.
Toka gjindet në mes të zero08 dhe shkollës Universum, përball CiaoBerto-s në Shkabaj.
Për qdo informatë mund të më kontaktoni në tel: 044/49 339 - 933.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim