TOKA SHITET - Arberi

Shitet nga: Sam 23 Mar 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet toka ne km e pare Magjistralja Prishtine-Mitrovic ne mes 08 dhe Universum.
E urbanizuar dhe e pershtatshme per te gjitha veprimtarit.

Per me shume na telefononi

044339933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim