TOKA SHITET 2 Hektar e 24 Ari (ndarja e mundshme)

Shitet nga: Asllan 13 Krr 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Toka 2 Hektar e 24 Ari ne Hajvali 100 metra nga Rezidenca Pacolli.

Toka ka dalje 80 metra ne asfallt dhe eshte shume e pershtatshme per afarizem, ndertim te lagjeve me shtepi, per shfrytezim personal, spital, fabrika etj.

Ne foto mund te shihni kopjen e planit dhe e keni pjesen e tokes te hijezuar me te kuqe.

Nese jeni te interesuar per ta vizituar ose informata shtese mund te me kontaktoni ne 044 157 010.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim