TOKA në Shitje ne Veternik Mbrapa Gorenjes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencion per patundshmeri DORDOLECI 09 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 305 EUR

Adresa: Lagjja “Rrafshi” (Ravine), Çagllavicë, Prishtinë
Sipërfaqe: 517 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet TOKA në Lagjen “Rrafshi” (Ravine), Çagllavicë, Prishtinë.

Toka ndodhet mbrapa Hotel Gorenje, ka një sipërfaqe prej 5.17 Ari, ka qasje të shpejtë në dy magjistralet Prishtinë-Ferizaj dhe Prishtinë-Gjilan, ndërsa buzë rrugës ku ajo ndodhet është i shtrirë edhe rrjeti i ujësjellësit dhe ai i kanalizimit.

Dokumentacioni i kësaj patundshmërie është tërësisht në rregull, kurse çmimi i saj është 16,500€ për Ari.

Ju mirëpresim.

#‎prishtine‬ ‪#‎patundshmeri‬ ‪#‎toka‬ ‪#‎tokaneshitje‬
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim