TOKA

Shitet nga: GASHI 08 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: MATIQAN
Komuna: Prishtinë
SHITET MATIQAN TOKA 35 ARI E LEJUNE PER NDERTIM [ DHE 17 ARI ]
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim