TOKE 18 ARI HAJVALI AFER PRISHTINES TE KANALI

Shitet nga: Prona PLUS Sot 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Sipërfaqe: 1800 m2
Komuna: Prishtinë
TOKE 18 ARI, HAJVALI AFER PRISHTINES, 2 KM NGA RRUGA KRYESORE, TE KANALI.
LOKACIONI: DISA KM LARG PRISHTINES.
SIPERFAQJA E TOKES: 1800M2.
ÇMIMI: 3200EURO/ ARI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim